fbpx

Зберігання даних

NAKIVO Backup & Replication 

 

NAKIVO Backup & Replication – швидке, комплексне, надійне та доступне рішення, створене з урахуванням вимог автоматизації та надійності, пропонує повний набір функцій резервного копіювання, реплікації та відновлення для фізичних, віртуальних, хмарних та SaaS-середовищ. NAKIVO здатний працювати абсолютно на будь-якій платформі – Linux, Windows, AWS, поставляється також у вигляді готового віртуального аплайнсу і в тому числі у вигляді готового пакета для різних NAS (Synology, WD, Asus, Qnap). Це дозволяє розгорнути систему резервного копіювання за лічені хвилини.

 

Послуга резервного копіювання та відновлення даних

Роботу сучасного бізнесу неможливо уявити без ІТ-технологій. Вони потрібні всюди – від створення документів до ведення ділової переписки. Все зберігається у цифровому форматі. Це зручно, але водночас і ризиковано, адже втрата чи пошкодження файлів може призвести до серйозних проблем. Отже варто завчасно замислитись не тільки над надійністю збереження даних, але і над можливістю відновлення у випадку форс-мажорних обставин.

Резервне копіювання даних – найкращий спосіб убезпечити файли від вірусних атак, збоїв в роботі техніки чи втручання людського фактору. Під час передачі відбувається шифрування даних, що гарантує конфіденційність та високий рівень захисту інформації.

Резервна копія – це збережений на віддаленому сервері дубль файлу такого ж розміру та формату, як і оригінал, який, за необхідності, можна швидко отримати для використання у разі втрати оригіналу з будь-яких технічних чи інших причин.

Ось лише деякі переваги використання резервного копіювання

Для тривалого зберігання важливої інформації використовують архівування даних. Бувають випадки, коли потрібно підняти інформацію багатьох років давності, тож вона має бути в доступі, проте не займати багато місця і не уповільнювати роботу інших систем. На звичних носіях обмежений розмір сховища, і такі дані зазвичай просто знищуються. Саме архівування та зберігання інформації на віддалених серверах Tet є оптимальним рішенням, адже тут можна безпечно зберігати архіви значного обсягу.

Часті питання

Створення резервної копії робочих файлів компанії в еру цифрових технологій та переходу на електронний документообіг можна вважати звичайною щоденною необхідністю. Послуга BaaS забезпечує віддалене копіювання і відновлення даних клієнта у разі їх втрати з різних причин. Це означає, що у разі форс-мажору всю необхідну інформацію буде збережено, а копії надійно захищені від пошкоджень чи крадіжки.

Процедура резервного копіювання передбачена задля безпеки даних і можливості відновлення інформації у разі її видалення чи зникнення на основному носії. Наприклад, при вірусних атаках, збоях в роботі систем чи навіть за втручання людського фактору, копії даних будуть надійно збережені і завжди доступні власникам.

Обираючи резервне копіювання, можна налаштовувати графік створення копій, терміни їхнього зберігання. Також процедура передбачає можливість збереження шифрованих та не шифрованих файлів, архівування даних.