fbpx

Управління документами

НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ ЧЕРЕЗ РУТИНУ

Надто багато часу йде на одноманітні буденні завдання? Втомилися від паперової тяганини?

Хоч ви почали зацифровувати інформацію, вас гнітить ручне сканування паперів, обробка даних, а також сортування, збереження й розподіл засканованого? Процес погодження затягується, тому що ви чекаєте на «справжні» підписи ручкою?

Не тільки ви мрієте про ефективніший підхід до розв’язання рутинних завдань, які щодень сповільнюють продуктивність та заважають росту результативності бізнесу.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ЗАДЛЯ ТОЧНОСТІ

Якщо ви вже скануєте вхідні рахунки, накладні та інші документи для подальшої обробки та зберігання, то знаєте, скільки часу витрачається на йменування та збереження файлів.

Інтелектуальне рішення для роботи з документами, як-от Dispatcher Phoenix або Document Navigator від Konica Minolta, розв’язує проблему іменування та зберігання файлів, що дає змогу економити час і підвищувати ефективність.

Досить просто розпочати сканування, а рішення для роботи з документами виконає решту роботи. Завдяки розпізнаванню заздалегідь визначених ключових слів, як-от назва постачальника та номер рахунку-фактури, рішення автоматично надає просканованому файлу правильне ім’я та зберігає його в потрібній теці.

ПРИВІТАЙТЕСЯ З ПРОДУКТИВНИМ МАЙБУТТЯМ

Використовуйте інтелектуальні рішення для роботи з документами, як-от Dispatcher Phoenix або Document Navigator, щоби оптимізувати пересилання паперової кореспонденції та електронних листів.

Вам варто лише почати сканувати пошту: розумне програмне забезпечення автоматично назве засканований файл і надішле його електронною поштою відповідному адресату, а той уже одержить його будь-де на будь-якому пристрої.

ЦИФРОВІЗУЙТЕСЯ, БО ТАК РОБОТА АЖ КИПИТЬ

За допомогою рішень Konica Minolta для розподілу документів, ви зробите процес пересилання та затвердження рахунків-фактур простим та повністю цифровим.

Окрім зниження тягаря адміністративної роботи на співробітників бухгалтерії, ви прискорите та спростите процес затвердження рахунків, незалежно від того, працюють вони в офісі чи віддалено. Процес затвердження стане прозорішим, ви в будь-який час бачитимете статус кожного рахунку-фактури.