fbpx

IP телефонія

Навіщо потрібна телефонія бізнесу?

IP-телефонія в Україні є системою комунікаційних технологій, які передають звук у вигляді стиснутого цифрового сигналу через мережу інтернет. Головним елементом даної послуги є АТС, де за допомогою DSP-процесора здійснюється прийом і передача дзвінків від користувачів у двосторонньому порядку.

Принцип роботи

Все обладнання для інтернет-телефонії має працювати відповідно до міжнародного стандарту SIP. Для роботи IP телефонії використовуються такі пристрої:

SIP-телефон

Він здійснює дії, які забезпечують виклик та з'єднання абонентів, стискає, кодує та розбиває сигнал на пакети, а потім передає оператору.

АТС

Її призначенням є автентифікація користувача, розподіл між шлюзами пакетів, керування дзвінками та ведення білінгу.

Монітор

Виконує функцію інтерфейсу управління АТС, що підвищує зручність проведення налаштувань.

Переваги

VoIP-телефонія має низку переваг перед традиційним телефонним зв’язком. Основним із них є передача звукових повідомлень з використанням комп’ютерних мереж будь-які відстані. Це дозволяє значно знизити вартість зв’язку, особливо при здійсненні міжміських та міжнародних дзвінків. Іншим не менш важливим достоїнством даного сервісу є відсутність необхідності прокладання телефонного кабелю. Особливе значення це має, коли йдеться про важкодоступні райони або роботу в умовах поганої погоди.

Особливу роль відіграє IP-телефонія для бізнесу. Її переваги полягають у таких факторах:

Підвищити ефективність дзвінків можна за допомогою таких функцій IP-телефонії:

  • Запис розмов
  • Облік пропущених дзвінків
  • Статистика вихідних та вхідних дзвінків.

Наша компанія гарантує високу якість IP зв’язку за рахунок використання інноваційних технологій. Для обслуговування обладнання та зв’язку з клієнтами ми залучаємо лише досвідчених професіоналів. Ми завжди раді надати допомогу при виборі обладнання з урахуванням індивідуальних запитів кожного користувача. Забезпечуємо установку та налаштування інтернет-телефонії, а також її подальше обслуговування.

IP-телефонія для дому

VoIP-телефонія може стати незамінним помічником вдома. Вона оптимально підійде для інтернет-магазину чи домашнього офісу, забезпечить безперебійну та комфортну роботу фрілансерам. Також цей вид телефонії стане знахідкою для тих, хто потребує постійного зв’язку з партнерами, родичами або друзями з інших країн.